بلاگ

معرفی پاپو

Posted by:

پاپو استون

نظر به اینکه سنگ مصنوعی در سال های اخیر جایگاهی ویژه پیدا کرده است که مورد مصرف آن بسیار گوناگون و متنوع می باشد و در تمامی سطوح ساختمان به جهت زیبایی و مقاومت و ایمنی یکی از پرطرفدارترین محصولات ساختمانی محسوب می شود. صنایع شبه سنگ پایدار پلیمر پس از تلاشی حدود شش سال با یاری خداوند منان موفق به تولید خاصی از این محصول گردیده که در نوع خود بی نظیر است.

این محصول با ترکیب خاصی از مواد معدنی و پلیمرهای صنعتی-مهندسی دارای ویژگی های خاصی می باشد که طی آزمایشات گوناگون راستی آن اثبات شده است.

پاپو استون تولیدکننده بهترین و زیباترین سنگ های مصنوعی در ایران

محصولات صنایع شبه سنگ پایدار پلیمر در موارد زیر کاربرد دارد:

صنایع کابینت، مبل و میز، دکوراسیون داخلی ،کابین آسانسور، کف و دیوار حمام، سرویس بهداشتی، کانتر رستوران ها و بانک ها، آزمایشگاه ها و   غیرو.

کیفیت بالا و زیبایی چشم نواز از جمله خصوصیات محصولات پاپو استون می باشد. ما معتقدیم که شبیه این محصول را در هیچ کجای دنیا پیدا نمی کنید و شما حتما پس از استفاده آن را تصدیق خواهید کرد.

کمی در مورد پاپو استون بدانید…

بهداشتی و ضد باکتری: شبه سنگ های پاپو ضدآب است و به همین جهت از رشد قارچ ها، باکتری ها و کپک ها جلوگیری می کند و سطحی بهداشتی و پاکیزه ایجاد نموده که برای سرویس بهداشتی و آشپزخانه ایده آل می باشد.

تنوع: تنوع بالای این نوع شبه سنگ به طراحان داخلی و معماران این امکان را می دهد تا در محیط مورد نظر هماهنگی لازم را فراهم نمایند.

شفافیت و قابلیت ترانسپارنتی: پاپو استون می تواند به شکل ترانسپارنت تولید شود که به جهت عبور نور از آن زیبایی چشم نوازی را ایجاد می کند.

صیقل پذیری و شفافیت بالا: پاپو استون را می توان تا درجه شفافیت شیشه پرداخت کرد و از سطح کاملا صیقلی آن لذت برد.

مقاومت در برابر تغییرات دما: پاپو استون در تغییرات دمایی و جوی تغییر شکل نمی دهد.

نفوذ ناپذیری در برابر جذب آب: پاپو استون در برابر نفوذ آب بسیار مقاوم است و به همین جهت می توان از آن در مکان هایی مثل سرویس بهداشتی، حمام و استخر از آن استفاده کرد.

مقاوم در برابر اسید: پاپو استون کاملا ضد اسید است و در مقابل کلیه مواد شوینده و سفید کننده مقاوم است به طوری که هر لکه ای را می توان از سطح آن پاک نمود.

کارکرد راحت: با اینکه پاپو استون چندین برابر محکم تر و مقاوم تر از سنگ های طبیعی است اما می توان آن را به راحتی با ابزارآلات معمولی برش داد و ابزار زد.

 خاصیت بازتاب نور: پاپو استون می تواند به گونه ای تولید شود که پس از خاموش کردن چراغها، رگه ها یا دانه های نور از خود پخش کند.

نظیر ندارد… پاپو… ساخت ایران

0
  Related Posts
  • No related posts found.

Add a Comment